Home » Výrobky » Ručně vyrobené dárky

Ručně vyrobené dárky


Každý chce dnes samé hodnotné dárky, rodičům či blízkým ale může daleko větší radost udělat dárek vlastnoručně vyrobený, od srdce.
 
Můžete se nechat inspirovat následujícími možnostmi:
•        Výrobky ze dřeva – můžete do něj něco vyřezat, například srdíčko s přáním nebo počet let, zkrátka cokoliv, co se hodí
•        Výrobky z papíru – pomocí různých ohybů, slepování vyrobte přáníčko nebo originální obal na dárek
•        Výroba svíček – stačí vosk, kus knotu a forma, do které vosk nalejete. Velice jednoduchý, přesto originální dárek, který potěší snad každého.
•        Výrobky z keramiky – pokud jste někdy chodili na keramický kroužek, nyní máte možnost svých znalostí využít.
•        Zdobení – stačí například vystřihnout tvar z papíru a nalepit ho na hrníček
•        Kresba – pokud vám šla ve škole výtvarná výchova, vezmete pastelky, papír a kreslete!

srdce

 
V tvůrčím myšlení se meze nekladou!
Pokud chcete udělat radost rodičům, sourozencům či přátelům, můžete jim vyrobit ozdobnou sklenici, či vzít skleničku, ozdobit ji a naplnit bonbony. Můžete vystříhat z papíru různé tvary a nalepit je na hrníček. Známé jsou také kaštany, do který vyvrtáte dírky a z kusů špejlí uděláte např. zvířátka.
Buďte kreativní, využijte všeho, co máte po ruce – svíčky, špejle, různé obaly, kamínky nebo dřevo, lepidlo. Stačí jít do přírody, do lesa a určitě narazíte na něco, co vás tvarově zaujme.

ježek

 Můžete vzít pilku, uříznout ze špalku dřevěné kolečko a do něj vyrýt nápis či ho polepit papíry. Možností je opravdu hodně, nápady jsou neomezené.
Vezměte papír, vystřihněte z něj srdíčko, fixou ho zakreslete na červeno a nalepte ho na hrníček, z kusu dřeva můžete vyřezat a vyrvat například stojan na tužky!
 
K těmto dárkům potřebujete pouze šikovné ruce, kreativitu a běžné domácí potřeby.Věřte, že i tyto drobnosti udělají vašim blízkým velkou radost, protože je to připomínka toho, že na ně myslíte!